V NIEDZIELA WIELKANOCNA 14.05.2017 r.

W kolejnym dniu naszej pielgrzymki do domu Ojca gromadzimy się na świętej liturgii, aby już teraz uczestniczyć w Bożych darach, które czekają nas po śmierci. Życie wieczne nie jest bowiem dodatkiem do życia ziemskiego, lecz jest z nim bardzo ściśle związane i rozpoczyna się już w doczesności.
  1. W dniu dzisiejszym w naszej Wspólnocie gościmy naszego Przełożonego – ks. Prowincjała Romana Jachimowicza z Piły, który przeprowadza w tych dniach w naszym Domu Zakonnym wizytację kanoniczną. Życzymy miłego pobytu i darów Ducha św. w czasie wizyty w Sztokholmie i naszej Wspólnocie.
  2. Wczoraj minęła 100 rocznica objawień fatimskich, warto bliżej zapoznać się orędziem Matki Bożej, jakie przedstawiła światu w Fatimie. Zechciejmy również podjąć modlitwę różańcową w intencji wynagradzającej, jako odpowiedź na wezwanie płynące od Maryi.
  3. Jest jeszcze kilka miejsc na jubileuszową pielgrzymkę do Fatimy - w 100 rocznicę objawień, która odbędzie się od 28 września do 6 października, na którą wszystkich serdecznie zapraszamy. Szczegółowych informacji udziela ks. Paweł.
  4. Trwa miesiąc maj, w którym szczególnie czcimy Najświętszą Maryję Pannę. Przed Mszami św. w kaplicy o godz. 10.00 i 18.00 odmawiamy Litanię Loretańską.
  5. W czwartek, 18 maja ks. Bp. Anders Arborelius o godz. 17.00 odprawi uroczystą Mszę św. z okazji 125 rocznicy poświęcenia naszej sztokholmskiej katedry. W związku z tym, nie będzie Mszy św. wieczornej w kaplicy Miłosierdzia Bożego. Zapraszamy wszystkich do katedry.
  6. W piątek, 19 maja w kościele św. od godz. 16.30 spowiedź dzieci pierwszokomunijnych. I Komunia św. w sobotę o godz. 10.00
  7. Wszystkim solenizantkom i solenizantom całego tygodnia oraz tym, którzy obchodzą różne rocznice i jubileusze, składamy serdeczne życzenia; Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Najświętszej.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.