Święto Przemienienia Pańskiego 6 sierpnia 2017 r.

Wiele czasu poświęcamy na zmianę naszego wyglądu. Ćwiczymy, przestrzegamy zasad zbilansowanej diety, poddajemy się operacjom plastycznym. Jednak, gdy zaprzestaniemy tych zabiegów, nasze ciało się deformuje. Na początku tej liturgii przeprośmy naszego Ojca w niebie za to, że czasami zbyt dużo uwagi poświęcamy przemianie zewnętrznej, a zaniedbujemy duszę - nasz wewnętrzny ogród, pozwalając, aby coraz bardziej plenił się w niej chwast grzechu.
  1. W tym tygodniu w liturgii wspominamy: we wtorek - św. Dominika, kapłana; w środę - św. Teresę Benedyktę od Krzyża (Edytę Stein), dziewicę i menczennicę, Patronkę Europy; w czwartek - św. Wawrzyńca, diakona i męczennika; w piątek św. Klarę, dziewicę.
  2. Dziś tradycyjnie jak w każdą pierwszą niedzielę miesiąca, po Mszach św. zbieramy ofiary na Oratorium "Quo Vadis". Bóg zapłać za wszelkie ofiary.
  3. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o g. 12.00, jak w każdą drugą niedzielę miesiąca Apel Jasnogórski.
  4. Serdecznie zapraszamy na coroczą pielgrzymkę pieszą do Marielund 19 sierpnia. Zbiórka o g. 11.15 przy Nyckelby Lanthandel na Ekerö. Szczegółowe informacje znajdują się na tablicy ogłoszeń.
  5. W sierpniu Msze św. w kaplicy w ciągu tygodnia tylko o godzinie 10.00.
  6. Msze św. w kościele św. Jana w niedziele o g. 9.00, 10.30 i 12.00 oraz w piątki o g. 18.00.
  7. Wszystkim Solenizantom i Solenizantkom całego tygodnia, oraz tym, którzy świętują różne rocznice i jubileusze, składamy moc najlepszych życzeń i błogosławieństwa Bożego.
  8. Zapowiedzi: Jolanta Bielak i Markus Warwe zamieszkali w Solna. Zapowiedź I
Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.