III Niedziela Wielkanocna 15 kwietnia 2018 r.

W dzisiejszej ewangelii "uczniowie opowiadali, co ich spotkało w drodze i jak poznali Jezusa przy łamaniu chleba". Jako ludzie wierzący powinniśmy umieć dzielić się pięknem i wielkanocną radością naszej wiary. Przekazując Dobrą Nowinę możemy odmienić smutne oblicze świata. Za naszą opieszałość i wszelkie zaniedbania w wypełnianiu chrześcijańskich obowiązków przepraszajmy i wołajmy do Boga o Jego miłosierdzie.
  1. Zarząd „Emmaus” organizuje bezpłatne korepetycje dla dzieci i młodzieży w wieku 7 – 19 lat, które będą się odbywały w Oratorium „Quo Vadis” w dniach 23 kwietnia oraz 7 i 21 maja w g. 17.30 – 19.30. Szczegółowe informacje na plakacie przy wyjściu z kościoła.
  2. W czwartek w Oratorium „Quo Vadis” katecheza dla klasy VIII b o g. 16.30.
  3. W czwartek po Mszy św. w kaplicy o g. 18.00 zakończenie kursu przedmałżeńskiego.
  4. W najbliższą sobotę katecheza dla dzieci i młodzieży w Bromma Gimnazjum wg. rozkładu.
  5. Towarzystwo Przyjaciół Biblioteki Polskiej zaprasza w sobotę i w niedzielę, 28-ego i 29-ego kwietnia, w godzinach od 11 do 15 na kiermasz polskiej książki używanej, w OPON, Östermalmsgatan 75, t-bana Stadion.
  6. Msze św. w kościele św. Jana w niedziele o g. 9.00, 10.30 i 12.00 oraz w piątek o g. 18.00
  7. Wszystkim Solenizantom i Solenizantkom całego tygodnia, oraz tym, którzy świętują różne rocznice i jubileusze, a szczególnie ks. Włodzimierzowi, który obchodzi swoje urodziny, składamy moc najlepszych życzeń i błogosławieństwa Bożego.
  8. Pogrzeb: + Sławomir Pająk l. 63, 20 kwietnia o g. 10.30 w St. Martin kapel, a następnie złożenie do grobu na Urliksdal Kyrkogården.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.