28 grudnia 2017 r. ODSZEDŁ DO PANA w wieku 85 lat

Ś.P.

Ks. Bogdan Wegnerowski SDB

współbrat ze Wspólnoty pw. św. Jana Bosko w Sztokholmie

  Curriculum vitae:
Urodzony 25.11.1932 w Toruniu
Nowicjat 1951–1952 w Czerwińsku
Pierwsza profesja 02.08.1952 w Czerwińsku
Profesja wieczysta 17.05.1958 w Lądzie
Diakonat 29.06.1960 w Lądzie
Prezbiterat 04.06.1961 w Lądzie
Placówki:
Kutno Woźniaków 1961-62 asystent w studentacie
Gdańsk Orunia 1962-63 duszpasterz
Różańsko 1963-64 duszpasterz
Rumia św. Krzyż 1964-65 duszpasterz
Główczyce 1965-66 duszpasterz
Sarbinowo 1966-67 duszpasterz
Witnica 1967-71 wikariusz w parafii diecezjalnej
Mieszkowice 1971-72 wikariusz w parafii diecezjalnej
Banie 1972-80 proboszcz i dyrektor
Czaplinek 1980-82 wikariusz i katecheta
Sarbinowo 1982-89 administrator parafii
Sztokholm 1989 – 2017 duszpasterz wśród Polonii

Polecajmy Śp. Ks. Bogdana Bożemu Miłosierdziu

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.